Calacatta Mermer | Dreamtime Mobilya
DREAMTIME MOBİLYA

İtalya’nın en çok bilinen mermer çeşitlerinden biri olan Calacatta Mermer, ev dekorasyonlarında ve dış mekan dekorasyonlarında en çok kullanılan mermer çeşididir. İsim olarak pek bilinen bir mermer türü olmasa da aslında hemen hemen herkesin damar yapısından dolayı hakim olduğu bir mermer çeşididir. 

 

 

İtalyan Mermer

Calacatta Mermer, dekorasyonda olduğu gibi mobilya modellerinde de sıklıkla kullanılır. Özellikle calacatta mermer masa ve calacatta mermer sehpa, 2022 mobilya modelleri arasında en çok tercih edilen mobilya çeşididir. 

 

 

Beyaz mermer üzerine gri ve gold damarlardan oluşan Calacatta Mermer; Gold Calacatta Mermer ve Gri Calacatta Mermer şeklinde kabaca ayrılabilir. Beyaz mermer grubunda bulunan bu mermer çeşiti, Dreamtime Mobilya tarafından özel olarak tedarik edilmekte ve mobilya modellerinde özel olarak tasarlanmaktadır. 

 

 

Calacatta Mermer ile ilgili anahtar kelimeler; Calacatta Mermer fiyat, calacatta seramik, calacatta mermer nedir, calacatta mermer, carrara mermer, calacatta mermer özellikleri, calacatta mermer masa, calacatta mermer sehpa,  star galaxy granit, granit star galaxy, calacatta mermer fiyat, calacatta mermer fiyatları, calacatta seramik, calacatta gold, calacatta gold mermer, calacatta mermer fiyatları, calacatta marble

MODERN MOBİLYA TASARIMI

En Yeni Ürünlerimiz

PROJE & TASARIM & UYGULAMA

Neden Dreamtime Mobilya ?

Modern Projeler

Modern dekorasyon projeleri ve modern mobilya tasarımları ile zamanın çok ilerisinde yaşam alanları...

3D Çizim & Uygulama

İç mimarlık desteği ve özel 3D çizim tekniği ile mobilya ve projelerinizi dijital ortamda sizlere sunuyoruz. Sadece hayal edin!

Hızlı İletişim

Hızlı iletişim kanallarımız ile günün her saat ve dakikası bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.